Newsletter

Name:
Email:

Quick Inquiry

Your E-Mail:
Subject:
Message:
Please enter the following code:

Events Calendar

BladeAndy82
Na podszewkę poliester bądź jedwab i wiskoza
2017.06.14 16:01:22

podszewka poliestrowa Podszewki są ważnym elementem noszonej odzieży, chociaż sporo osób zupełnie nie ma tego świadomości. Oprócz tego spora ilość firm odzieżowych podszewek stara się unikać, gdyż zwiększają one koszty produkcji i wymagają więcej pracy. Tymczasem zastosowanie podszewki gwarantuje znacznie lepsze układanie się danego elementu garderoby. W dużym stopniu ona eliminuje załamania na ciele, dając znacznie spójniejszą sylwetkę ciała, a co się z tym wiąże znacznie lepszą prezencję. Dodatkowo zastosowana podszewka znacząco przedłuża żywotność odzieży. Materiał na wierzchu nie będzie się wtedy przyklejał do ciała, a będzie się ślizgał po powierzchni. Dzięki temu ubrania nie muszą być tak często prasowane, co wpływa na to, że będą dłużej służyły. Podszewka także ogranicza niezbyt ładnie wyglądające wypychanie ubrań w niektórych miejscach, co również będzie wpływać na ich żywotność. Nie można też zapomnieć o tym, że podszewki posiadają ocieplające właściwości. Wszywając podszewkę zapewnia się dodatkową ochronę przed chłodem i wiatrem, i to bardzo skuteczną. Dlatego też w lepszej gatunkowo odzieży w dalszym ciągu często się spotyka, gdyż ich zastosowanie zapewnia liczne korzyści.
Podszewki wykonuje się z różnych rodzajów materiałów. Powinny one przede wszystkim podkreślać charakter tkaniny na górze, zapewniając jej należyty wygląd. Oprócz tego ważne jest, żeby były bardzo przyjemne dla ciała, ponieważ często bezpośrednio się z nim stykają. Kolorystyka jest bardzo zróżnicowana, wszystko tu będzie zależało od koncepcji i pomysłów projektanta, choć oczywiście pewnych kanonów warto się trzymać. Najlepszymi, ale także nieco droższymi materiałami do wykonywania podszewek są wiskoza i jedwab. Ze względu na swoje właściwości świetnie się sprawdzają zwłaszcza przy ubraniach noszonych na nagiej skórze. Do wszystkich rodzajów ubrań bardzo dobrze się też nadają tkaniny sztuczne, przede wszystkim poliester. Podszewka poliestrowa to jedna z najpopularniejszych odmian podszewek, a ogromnym jej plusem jest wysoki poziom wytrzymałości. Podszewki tego typu są często spotykane na przykład w kurtkach zimowych, płaszczach, oraz sukienkach. Dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorów, przez co bez problemów da się je dopasować do konkretnego ubrania.
Tags: podszewka | poznań | usługi


 

aa123
2017.07.10 07:27:34

list with Replica Watches Uk Store outstanding build quality stainless steel round case, within 38 hours available equipped with a power reserve automatic mechanical movement.Time and date display watch Rolex Yachtmaster black dial, waterproof to 30 meters and features very practical. Cheap swiss Watches? with a solid steel chain straps, folding Christian Dior handbags clasp. Solid steel circular crown decorated.
Reply
 
Reply this post
Username:

E-mail:

  Enter text shown in left: